Naše úspechy od vzniku TK Tennis Classic

Majstri Bratislavského regiónu – 1. miesto v súťaži družstiev Deti „A“ do 8 rokov. 

Hráči: Rene Gróf, Danny Kollár, Karin Gejdošechová, Viktória Kellner

Kapitánka: Veronika Gróf Mikovíniová

Majstri Bratislavského regiónu – 1. miesto  v súťaži družstiev Deti „C“ do 10 rokov. 

Hráči: Kristián Kucharek, Johnny Kollár, Samuel Murín, René Gróf, Danny Kollár

Kapitán: Marián Kornoš

2. miesto – Družstvo Bratislavského regiónu -  Mladší žiaci I.trieda a postup na MSR. 

Hráči: Kucharek Filip, Bartovič Marko, Lukačeňa Garcia Marek, Vaškanin Filip, Krpelan Jakub, Košlík David

Kapitán: Jozef Mikovíni

 

3. miesto – Družstvo Bratislavského regiónu - Mladšie žiačky II.trieda.

Hráčky: Černická Ella, Pojedincová Linda, Gajdošechová Tereza

Kapitán: Marián Kornoš

1. miesto – Družstvo Bratislavského regiónu - Starší žiaci II.trieda.

Hráčky: Grendel Adam, Kucharek Filip, Lukačeňa Garcia Marek, Bartovič Marko, Vaškanin Filip

Kapitán: Marián Kornoš

2. miesto – Družstvo Bratislavského regiónu - Seniori 55+ I.trieda.

Hráči: Parák René, Hapl Juraj

3. miesto – Regionálne kolo  Detský Davis Cup do 10 rokov  a postup do celoslovenského finále

Hráči: Kucharek Kristián, Kollár Johnny, Gróf René, Kollár Danny

Kapitán: Jozef Mikovíni

8. miesto Celoslovenské finále  Detský Davis Cup do 10 rokov

Hráči: Johnny Kollár, Kristián Kucharek, René Gróf, Danny Kollár

Kapitán: Jozef Mikovíni

 

1. miesto  Regionálne kolo Detský Davis Cup do 8 rokov

Hráči:  René Gróf, Danny Kollár

Kapitánka: Veronika Gróf Mikovíniová

ROK 2021 

Najúspešnejšie kluby v súťaži družstiev M BTZ 2021

Poradie

I. trieda

II. trieda

1. miesto

(8 bodov)

2. miesto

(4 body)

3. miesto

(2 body)

1. miesto

(4 body)

2. miesto

(2 body)

3. miesto

(1 bod)

1.

2.

3.

4.

5.

Celkový počet bodov

56

51

29

22

 

20

Klub

TK Slovan Bratislava

Slávia STU Bratislava

TK Tennis Classic

TK Petržalka

TK Love 4 tennis

24

16

8

4

0

4

0

0

0

4

4

4

4

0

0

0

4

0

2

0

0

3

1

0

0

24

24

16

16

16

Súťaž družstiev bola v roku 2020 zrušená kvôli opatreniam súvisiacim s pandémiou Covid 19.

 

2. miesto regionálne kolo Detský Davis Cup do 8 rokov

Hráči Gróf René, Kollár Danny

Kapitánka: Veronika Gróf Mikovíniová

ROK 2020 

3. miesto – Družstvo Bratislavského regiónu – Staršie  žiačky II.trieda 

Hráčky: Košlíková Viktória, Borš Ella, Markovičová Hana, Borš Mia, Behanová Karin, Borš Mia

Kapitán: Marián Kornoš

 

3. miesto – Družstvo Bratislavského regiónu – Dorastenky  II.trieda 

Hráčky: Hrabovská Laura, Hrabovská Karolína, Košlíková Viktória, Zuzčáková Laura, Borš Ella, Markovičová Hana

Kapitán: Jozef Mikovíni

 

2. miesto – Oblastné  kolo  Detský Davis Cup do 10 rokov

Hráči: Kucharek Filip, Košlík David, Kucharek Kristián, Krpelan Jakub

Kapitán: Jozef Mikovíni

ROK 2019 

ROK 2018 

FILIP POKLEMBA - tretí najlepší hráč na Slovensku

3. miesto v rebríčku Mladší žiaci - Slovensko

1. miesto v rebríčku Mladší žiaci - Bratislavský kraj

2. - 4. miesto v súťaži družstiev mladších žiačok II. trieda

Hráčky: Borš Ella, Markovičová Hana, Behanová Karin, Piskáčková Nataniela

Kapitán: Gabriela Borš

 

3. miesto v súťaži družstiev starších žiačok II. trieda

Hráčky: Hrabovská Karolína, Moravčíková Kristína, Borš Ella, Markovičová Hana, Behanová Karin, Piskáčková Nataniela

Kapitán: Marián Kornoš

2. miesto v oblastnom kole Detského FedCupu do 10 rokov a postup do Regionálneho kola

Hráčky: Borš Mia, Vilagi Sofia, Drgoňová Klaudia, Pojedincová Linda, Tomašovičová Lucia, Fecková Lucia

Kapitán: Jozef Mikovíni

2. miesto v súťaži družstiev mladších žiačok II.trieda 

Hráčky: Košlíková Viktória Dominika, Borš Ella, Markovičová Hana, Humenská Ema Mária, Behánová Karin

Kapitán: Marián Kornoš

 

3. miesto v celoštátnom kole Detského Davis Cupu do 10 rokov 

Hráči: Poklemba Filip, Fičor Oskar, Deen Mojmír, Grendel Adam, Fašung Tomáš

Kapitán: Marián Kornoš

ROK 2017 

4. miesto v súťaži "Zmiešané družstvo do 10 rokov Deti A"

Hráči: .Poklemba Filip, Pirohová Dominika, Grendel Adam, Dzuba David, Borš Ella, Sura Dominik

Kapitán: Mgr. Jozef Mikovíni

 

12. miesto v celoštátnom kole Detského Davis Cupe do 10 rokov  

Hráči: Poklemba Filip, Grendel Adam, Dzuba David, Fašung Tomáš, Drgoň Nikolas, Šechný Michael ,

Kapitán: Mgr.Jozef Mikovíni

ROK 2016