© 2018 TK Tennis Classic

OFICIÁLNY PARTNER:

LINKY:

122_sty.jpg
123_etenis.jpg
124_itf.jpg
125_tenniseurope.jpg
  • Facebook
  • Instagram

HĽADÁME NOVÉ TALENTY

TENIS OD ZÁKLADOV AŽ PO TURNAJE

Termíny súťaží na rok 2019
Mladšie žiačky - II. trieda

Hráčky:

1. Borš Mia

2. Vilagi Sofia

3. Ján Sophia

4. Fecková Lucia

Kapitáni družstva:

Gabriela Borš

Veronika Gróf Mikovíniová

Marián Kornoš

1. kolo    1.5.2019      ŠK TC Dúbravka BA – TK Tennis Classic Bratislava

2. kolo    5.5.2019      TK Tennis Classic Bratislava – JH Tenis Akadémia Bratislava

3. kolo    BYE

4. kolo    26.5.2019    TK Slávia STU Bratislava (C) – TK Tennis Classic Bratislava

5. kolo    2.6.2019      TK Tennis Classic Bratislava – TŠP tenisová škola Petržalka

Staršie žiačky - II. trieda

Hráčky:

1. Košlíková Viktória Dominika
2. Borš Ella
3. Markovičová Hana 
4. Behanová Karin

 

Kapitáni družstva:

Marián Kornoš
Veronika Gróf 
Mikovíniová
Jozef Mikovíni

5. Piskáčková Nataniela
6. Borš Mia
7. Vilagi Sofia
8. Fecková Lucia

1. kolo    27.4.2019   TK Tennis Classic Bratislava –ŠK TC Dúbravka BA (A) 
2. kolo    BYE
3. kolo    25.5.2019   TC Stupava - TK Tennis Classic Bratislava
4. kolo    1.6.2019     TK Tennis Classic Bratislava – TŠ Advantage Bratislava 
5. kolo    8.6.2019     VTC Pezinok – TK Tennis Classic Bratislava 

Dorastenky - II. trieda

1. kolo    28.4.2019   ŠK TC Dúbravka BA - TK Tennis Classic Bratislava
2. kolo    1.5.2019     TK Tennis Classic Bratislava – Tenis Bedminton klub D.Lužná
3. kolo    BYE
4. kolo    8.5,.2019    TK Slávia STU Bratislava (B) - TK Tennis Classic Bratislava 
5. kolo    26.5.2019   TK Tennis Classic Bratislava -TK Slávia STU Bratislava (C)

Kapitáni družstva:

Jozef Mikovíni
Marián Kornoš
Veronika Gróf Mikovíniová

Hráči:

1. Hrabovská Laura
2. Hrabovská Karolína
3. Košlíková Viktória Dominika
4. Vallová Marianna

5. Zuzčáková Laura

6. Borš Ella
7. Markovičová Hana 
8. Behanová Karin
9. Piskáčková Nataniela

Mladší žiaci - II. trieda

1. kolo    1.5.2019      TK Tennis Classic Bratislava – ZŠP Tenisová škola Petržalka 
2. kolo    5.5.2019      TK Slávia STU Bratislava (C ) - TK Tennis Classic Bratislava 
3. kolo    26.5.2019    ŠK TC Dúbravka Bratislava -TK Tennis Classic Bratislava 

Kapitáni družstva:

Jozef Mikovíni

Marián Kornoš

Veronika Gróf Mikovíniová

Hráči:

1. Fašung Tomáš
2. Grendel Adam
3. Gáál Timon
4. Šechný Michael

5. Zalai Lukáš
6. Štrec Kevin
7. Kajan Tomáš
8. Buštík Branislav 

Zmiešané družstvá do 10 rokov - Deti A

Hráči:

1. Kucharek Filip
2. Košlík David
3. Lukačeňa Garcia Marek
4. Krpelan Jakub
5. Pojedincová Linda

Kapitáni družstva:

Veronika Gróf Mikovíniová
Marián Kornoš
Jozef Mikovíni

1. kolo    27.4.2019   TK Tennis Classic Bratislava (A) - ŠK Studené (A)
2. kolo    4.5.2019     TK Jednotka Bratislava - TK Tennis Classic Bratislava (A)
3. kolo    11.5.2019   TK Tennis Classic Bratislava (A) - TK Slávia STU Bratislava (B)
4. kolo    BYE
5. kolo    15.6.2019   TK Slovan Bratislava - TK Tennis Classic Bratislava (A)

6. Kucharek Kristián

7. Černická Ella
8. Drgoňová Klaudia
9. Gróf René
10. Múčková Ella 
11. Partová Charlotte

Seniori 45 + I. trieda

Hráči:

1. Siebenstich Erich
2. Benkovský Peter
3. Zvonár Vladimír
4. Parák René
5. Hapl Juraj

Kapitán družstva:

Erich Siebenstich

1. kolo    15.5.2019    TK  Pro Set Bratislava - TK tennis Classic Bratislava 
2. kolo    22.5.2019    TK Tennis Classic Bratislava – TK Slovan Bratislava 
3. kolo    29.5.2019    TK Tennis Classic Bratislava - TK One Bratisava
4. kolo    5.6.2019      TK Slávia STU Bratislava - TK Tennis Classic Bratislava 
5. kolo    12.6.2019    TK Tennis Classic Bratislava –TK Strojár Malacky